Căutaţi după localitate, cartier, judeţ, preot etc. Dacă nu găseşte nimic, vă rugăm să deschideţi una din paginile de mai jos:
În atenţia preoţilor, persoanelor consacrate, credincioşilor: Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp. Vă mulţumim.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Biserici greco-catolice LIVE

• Important! Urmărirea Sfintei Liturghii prin intermediul mijloacelor de comunicare (video şi/sau audio) nu înlocuieşte obligaţia de a participa personal la Sfânta Liturghie duminica şi în sărbători. Cu excepția cazurilor persoanelor în vârstă, bolnave, aflate în imposibilitatea de a participa personal la Sfânta Liturghie în lăcaşul de cult.

Biserica Greco-Catolică Cluj - Someşeni, Cluj-Napoca, Cluj

Biserica Greco-Catolică Floreşti I, Cluj

Biserica Greco-Catolică Olosig II (Mănăstirea Franciscană ”Maica Domnului”) Oradea, Bihor

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.