A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş - Ș (SH) | T | Ţ - Ț (TZ) | U | V | Z

Biserici LIVE

• Urmărirea Sfintei Liturghii prin intermediul mijloacelor de comunicare (video şi/sau audio) nu înlocuieşte obligaţia de a participa personal la Sfânta Liturghie duminica şi în sărbători, cu excepția cazurilor persoanelor în vârstă, bolnave, aflate în imposibilitatea de a participa personal la Sfânta Liturghie în lăcaşul de cult.

Captură video a transmisiunii în direct de la Catedrala Greco-Catolică din Oradea (sursa: YouTube)

Catedrala Greco-Catolică ”Sfântul Nicolae” (Parohia Oradea Catedrala) Oradea, Bihor

Biserica Sanctuarului Eparhial ”Maica Domnului” (Parohia Greco-Catolică Olosig II) Oradea, Bihor

Biserica Greco-Catolică Cluj - Someşeni, Cluj-Napoca, Cluj

Biserica Greco-Catolică Floreşti I, Cluj

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi corectăm. Vă mulţumim.