Căutaţi după localitate, cartier, judeţ, preot etc. Dacă nu găseşte nimic, vă rugăm să deschideţi una din paginile de mai jos:
În atenţia preoţilor, persoanelor consacrate, credincioşilor: Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp. Vă mulţumim.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Parohia Greco-Catolică Română Canton, SUA

• Nume oficial: St. George Romanian Catholic Cathedral
  • Adresa catedralei: 1121 44th Street, Canton, OH 44714-1297 (Ohio)
  • Sfânta Liturghie: VARA: duminică: 9.00 am / IARNA: duminică: 10.00 am
St. George Romanian Catholic Cathedral Canton, SUA

• Duminică (ora de vară):
    • 9.00 am - Sfânta Liturghie
  • Duminică (ora de iarnă):
    • 10.00 am - Sfânta Liturghie

Evenimente:

Ultima actualizare:

• 17 aprilie 2018

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.