Căutaţi după localitate, cartier, judeţ, preot etc. Dacă nu găseşte nimic, vă rugăm să deschideţi una din paginile de mai jos:
În atenţia preoţilor, persoanelor consacrate, credincioşilor: Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp. Vă mulţumim.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Termene şi condiţii

Lăudat să fie Isus!

• Rugaţi-vă pentru Biserică şi pentru toţi cei care o slujesc cu vrednicie.

Cum puteţi ajuta:

Trimiteţi anunţuri, ştiri, fotografii sau materiale video:

Termene:

• Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice româneşti” este non-comercial şi non-profit, construit pe bază de voluntariat, iar accesarea acestuia se face absolut gratuit.
  • Reclamele de pe acest site sunt parteneriate gratuite.
  • Facem tot posibilul ca datele de pe acest site să fie corecte şi de actualitate.
  • Informaţiile sunt luate de pe pagini de internet cu acces public, reţele de socializare, din cărţi, reviste, ziare sau ne-au fost comunicate de către preoţi, persoane consacrate sau credincioşi.
  • Toate comentariile de pe acest site sunt moderate.
  • Nu ne putem asuma nicio răspundere pentru trimiterile (linkurile / legăturile) către site-uri externe, materiale video, audio sau transmisii în direct (live) asupra cărora nu avem niciun control, acestea fiind funcţionale la data adăugării pe site.
  • Ne rezervăm dreptul de a adăuga, modifica şi şterge materiale fără o notificare prealabilă în scopul actualizării şi corectării informaţiilor.

Date personale:

• Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp.
  • Modificarea, completarea sau ştergerea datelor dumneavoastră personale se va efectua în cel mai scurt timp, în urma trimiterii unui mesaj pe adresa de e-mail: contact@parohiigreco-catolice.ro.
  • Vă mulţumim.

Drepturi de autor:

• Toate imaginile şi documentele (fişierele) au sursa indicată (autor şi / sau site). Drepturile de autor aparţin exclusiv proprietarilor acestora (persoane fizice, instituţii, companii, site-uri etc.).
  • Pozele realizate de www.parohiigreco-catolice.ro şi informaţiile de pe acest site pot fi preluate pentru uz personal, non-comercial sau comercial, în mod absolut gratuit, cu rugămintea de a preciza sursa.

Vă mulţumim pentru vizită şi colaborare.

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.