Termeni şi condiţii

Lăudat să fie Isus!

• Rugaţi-vă pentru Biserică şi pentru toţi cei care o slujesc cu vrednicie.
  • Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice” este construit pe bază de voluntariat şi accesarea acestuia se face absolut gratuit.
  • Facem tot posibilul ca datele de pe acest site să fie corecte şi de actualitate.
  • Informaţiile sunt luate de pe pagini de internet, reţele de socializare, din cărţi, reviste sau ne-au fost comunicate de către preoţi, persoane consacrate sau credincioşi.
  • Toate comentariile sunt moderate.
  • Nu ne putem asuma nicio răspundere pentru trimiterile (linkurile / legăturile) către site-uri externe, materiale video, audio sau transmisii în direct (live) asupra cărora nu avem niciun control.
  • Ne rezervăm dreptul de a adăuga, modifica şi şterge materiale fără o notificare prealabilă în scopul actualizării şi corectării informaţiilor.

Drepturi de autor:

• Toate imaginile şi documentele (fişierele) au sursa indicată (autor şi / sau site). Drepturile de autor aparţin exclusiv proprietarilor acestora (persoane fizice, instituţii, companii, site-uri etc.).
  • Informaţiile de pe acest site se pot prelua pentru uz personal, non-comercial sau comercial, în mod gratuit, cu rugămintea de a preciza sursa.

Vă mulţumim pentru vizită şi colaborare.

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.