Termeni şi condiţii

Lăudat să fie Isus!

• Rugaţi-vă pentru Biserică şi pentru toţi cei care o slujesc cu vrednicie.
  • Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice româneşti” este non-comercial şi non-profit, construit pe bază de voluntariat, iar accesarea acestuia se face absolut gratuit.
  • Reclamele de pe acest site sunt parteneriate gratuite.
  • Facem tot posibilul ca datele de pe acest site să fie corecte şi de actualitate.
  • Informaţiile sunt luate de pe pagini de internet cu acces public, reţele de socializare, din cărţi, reviste, ziare sau ne-au fost comunicate de către preoţi, persoane consacrate sau credincioşi.
  • Toate comentariile sunt moderate.
  • Nu ne putem asuma nicio răspundere pentru trimiterile (linkurile / legăturile) către site-uri externe, materiale video, audio sau transmisii în direct (live) asupra cărora nu avem niciun control, acestea fiind funcţionale la data adăugării pe site.
  • Ne rezervăm dreptul de a adăuga, modifica şi şterge materiale fără o notificare prealabilă în scopul actualizării şi corectării informaţiilor.

Drepturi de autor:

• Toate imaginile şi documentele (fişierele) au sursa indicată (autor şi / sau site). Drepturile de autor aparţin exclusiv proprietarilor acestora (persoane fizice, instituţii, companii, site-uri etc.).
  • Pozele realizate de www.parohiigreco-catolice.ro şi informaţiile de pe acest site pot fi preluate pentru uz personal, non-comercial sau comercial, în mod absolut gratuit, cu rugămintea de a preciza sursa.

Vă mulţumim pentru înţelegere.

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.