A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Cum puteţi ajuta

Ne puteţi contacta sau trimite:

• pe e-mail: contact@parohiigreco-catolice.ro
  • pe e-mail: grecocatolicbru@gmail.com
  • mesaj pe Facebook
  • prin Filemail.comWeTransfer.com sau orice alt serviciu de transfer fişiere (dacă materialele sunt mai mari de 25 MB)

Înscriere:

• Adăugarea parohiilor, misiunilor, comunităţilor, eparhiilor, mănăstirilor, persoanelor etc. pe acest site este absolut gratuită.
  • Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice româneşti” este construit pe bază de voluntariat şi cu intenţia de a face mai cunoscută şi mai vizibilă pe internet Biserica Română Unită cu Roma, Greco-Catolică.

Informaţii:

• Pentru adăugarea, actualizarea, modificarea, ştergerea unor date de pe acest site, vă rugăm să ne lăsaţi un comentariu la postarea respectivă (parohia, eparhia, mănăstirea etc.), să ne scrieţi mesaj pe unul dintre e-mailurile de mai sus sau pe Facebook.

Fotografii:

• Dacă doriţi să ne trimiteţi imagini care să fie publicate pe acest site, vă rugăm să alegeţi una dintre opţiunile de trimitere de mai sus.
  • Foarte important ca pozele să fie făcute de dumneavoastră sau să aveţi acordul persoanei care le-a fotografiat.

Materiale istorice:

• În cazul în care cunoaşteţi documente, cărţi, reviste, ziare, articole tipărite sau on-line, materiale video despre istoria Bisericii Greco-Catolice, vă rugăm să ne scrieţi şi le vom publica pe site în măsura în care vom obţine acordul pentru acestea.

Promovaţi-ne:

• Pentru un parteneriat sau un link către site-ul Parohii şi comunităţi greco-catolice româneşti, vă rugăm să ne scrieţi pe una dintre adresele de e-mail de mai sus şi vă vom trimite codul html al linkului sau al unui banner web la dimensiunile precizate de dumneavoastră. Vă mulţumim.

Sugestii:

• Orice propunere cu privire la îmbunătăţirea site-ului (organizare, design etc.) este întotdeauna binevenită.

Date personale:

• Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (nume, prenume, telefon, e-mail) să apară în mod public la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact la adresa: grecocatolicbru@gmail.com sau contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe www.parohiigreco-catolice.ro în cel mai scurt timp.
  • Prin trimiterea anunţurilor, ştirilor, evenimentelor, informaţiilor, fotografiilor, materialelor video, ziarelor, revistelor, broşurilor, foilor parohiale etc. vă daţi consimţământul ca numele şi prenumele dumneavoastră (fără alte date personale) să apară în mod public pe site-urile pe care le publicăm gratuit (www.parohiigreco-catolice.roFacebookGoogleYouTubeIssuuScribd).
  • Pentru modificarea, completarea sau ştergerea datelor dumneavoastră personale (nume, prenume, telefon, e-mail), vă rugăm să ne trimiteţi un mesaj la adresa: grecocatolicbru@gmail.com sau contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom rezolva în cel mai scurt timp.

Vă mulţumim pentru vizită şi colaborare.

3 comentarii:

1. http://www.bru-austria.at/servicii-religioase.html

RăspundețiȘtergere
  2. Multumim mult pentru informatii. Actualizam parohiile cat de repede posibil.

RăspundețiȘtergere

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.