Cum puteţi ajuta

Înscrierea:

• Adăugarea informaţiilor parohiilor, misiunilor, comunităţilor, eparhiilor, mănăstirilor, persoanelor etc. pe acest site este gratuită.
  • Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice” este construit pe bază de voluntariat.

Actualizarea informaţiilor sau a pozelor:

• Dacă doriţi adăugarea, modificarea, completarea, actualizarea, ştergerea unor date, linkuri (legături) sau imagini de pe acest site, vă rugăm să ne lăsaţi un comentariu la postarea respectivă (parohia, eparhia, mănăstirea etc.), să ne scrieţi pe una dintre adresele de e-mail contact@parohiigreco-catolice.ro sau grecocatolicbru@gmail.com.

Materiale istorice sau de actualitate:

• În cazul în care cunoaşteţi documente, cărţi, reviste, ziare, calendare, articole tipărite sau on-line, cu informaţii sau imagini despre biserici, capele, parohii, eparhii, mănăstiri greco-catolice, vă rugăm să ne scrieţi şi le vom publica pe site în măsura în care vom obţine acordul pentru acestea.

Sugestii:

• Orice propunere cu privire la îmbunătăţirea site-ului (organizare, design etc.) este întotdeauna binevenită.

Vă mulţumim.

3 comentarii:

1. http://www.bru-austria.at/servicii-religioase.html

RăspundețiȘtergere
  2. Multumim mult pentru informatii. Actualizam parohiile cat de repede posibil.

RăspundețiȘtergere

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.