A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Parohia Greco-Catolică Română Padova, Italia

• Hram: Sfântul Nicolae
  • Adresa capelei ”Corpus Domini” (a Elizabetinelor): Via Beato Pellegrino 36, 35137 - Padova (PD), Veneto
  • Adresa ”Cappella dell’Arciconfraternità” a Bazilicii Sfântul Anton: Piazza del Santo 11, 35123 Padova (PD), Veneto
  • Sfânta Liturghie: duminică şi sărbători: 10.00 (în Capela ”Corpus Domini”) / a patra duminică: 10.00 (în ”Cappella dell’Arciconfraternità”)

Capela ”Corpus Domini

Capela ”Corpus Domini” (a Elizabetinelor) Padova, Italia

Cappella dell’Arciconfraternità

Cappella dell’Arciconfraternita Padova, Italia

• Duminică şi sărbători (în Capela ”Corpus Domini”):
    • 9.00 - Sfânta Spovadă
  • În a patra duminică din lună (în ”Cappella dell’Arciconfraternità” a Bazilicii ”Sfântul Anton” din Padova):

Evenimente:

Ultima actualizare:

• 10 octombrie 2018

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Doriţi să actualizaţi datele unei instituţii sau programul liturgic? Vă rugăm să ne anunţaţi şi corectăm. Vă mulţumim.