Căutaţi după localitate, cartier, judeţ, preot etc. Dacă nu găseşte nimic, vă rugăm să deschideţi una din paginile de mai jos:
În atenţia preoţilor, persoanelor consacrate, credincioşilor: Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp. Vă mulţumim.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Mănăstirea Greco-Catolică Feleacu, Cluj

• Hram: Stavroanastasis (Cruce-Înviere)
  • Adresa: Feleacu nr. 697, cod poştal 407270
  • Mănăstire de călugări
Mănăstirea Greco-Catolică Feleacu, Cluj

• Duminica și în sărbătorile care cad sâmbăta sau în zile libere:
    • 10.00 - Utrenia
    • 11.00 - Sfânta Liturghie (Euharistia)
    • 18.00 - Vecernia
  • În sărbătorile care cad în zile lucrătoare:
    • 8.00 - Utrenia
    • 18.00 - Sfânta Liturghie (Euharistia)
  • De luni până sâmbătă:
    • 8.00 - Utrenia
    • 18.00 - Vecernia

Evenimente:

Ultima actualizare:

• 18 octombrie 2017

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.