Căutaţi după localitate, cartier, judeţ, preot etc. Dacă nu găseşte nimic, vă rugăm să deschideţi una din paginile de mai jos:
În atenţia preoţilor, persoanelor consacrate, credincioşilor: Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp. Vă mulţumim.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Parohia Greco-Catolică Română Traunstein, Germania

• Hram: Preasfânta Treime
  • Adresa capelei ”St. Josef”: Salinenstr. 2, 83278 Traunstein, Bayern (Bavaria)
  • Sfânta Liturghie: duminică şi sărbători: 10.30
Capela ”St. Josef” Traunstein, Germania

• Duminică şi sărbători:
    • 9.30 - Sfânta Spovadă
    • 10.00 - Slujba Proscomediei

Evenimente:

Ultima actualizare:

• 23 septembrie 2017

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.