Căutaţi după localitate, cartier, judeţ, preot etc. Dacă nu găseşte nimic, vă rugăm să deschideţi una din paginile de mai jos:
În atenţia preoţilor, persoanelor consacrate, credincioşilor: Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (telefon, e-mail) să apară în mod public (la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi) pentru credincioşii greco-catolici şi vizitatorii acestui site, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact pe adresa: contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe acest site în cel mai scurt timp. Vă mulţumim.

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Parohia Greco-Catolică (Ucraineană) Clit, Suceava

• Hram: Naşterea Maicii Domnului
  • Adresa bisericii: Clit, cod poştal 727017
  • Sfânta Liturghie: duminică şi sărbători: 10.30 / luni-sâmbătă: 9.00

• Duminici şi sărbători:
  • Luni-sâmbătă (zile lucrătoare):
  • În Postul Adormirii Maicii Domnului:
    • 18.00 - Paraclisul Maicii Domnului

Evenimente:

Ultima actualizare:

• 5 mai 2018

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.