Termene şi condiţii

Lăudat să fie Isus!

• Rugaţi-vă pentru Biserică şi pentru toţi cei care o slujesc cu vrednicie.

Înscrierea şi modificarea datelor pe acest site:

• Înscrierea şi modificarea informaţiilor parohiilor, eparhiilor, mănăstirilor, persoanelor etc. pe acest site este gratuită.

Programul liturgic:

• Programul slujbelor religioase greco-catolice afişat pe acest site este strict informativ.
  • Pentru informaţii exacte vă rugăm să contactaţi parohia sau eparhia respectivă.
  • Orele afişate sunt orele locale corespunzătoare fiecărei parohii.

Termene şi condiţii:

• Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice” este construit pe bază de voluntariat şi accesarea acestuia se face absolut gratuit.
  • Facem tot posibilul ca datele de pe acest site să fie corecte şi de actualitate.
  • Toate imaginile şi documentele (fişierele) au sursa indicată (autor şi / sau site). Drepturile de autor aparţin exclusiv proprietarilor acestora (persoane fizice, instituţii, companii, site-uri etc.).
  • Informaţiile sunt luate de pe pagini de internet, reţele de socializare, din cărţi, reviste sau ne-au fost comunicate de către preoţi, persoane consacrate sau credincioşi.
  • Nu ne putem asuma nicio răspundere pentru trimiterile (linkurile / legăturile) către site-uri externe, materiale video, audio sau transmisii în direct (live) asupra cărora nu avem niciun control.
  • Ne rezervăm dreptul de a adăuga, modifica şi şterge materiale fără o notificare prealabilă în scopul actualizării şi corectării informaţiilor.

Vă mulţumim pentru vizită şi colaborare.

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.