A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | L | M | N | O | P | R | S | Ş (SH) | T | Ţ (TZ) | U | V | Z

Publicăm anunţuri, ştiri, poze, video etc.

Dorim să ajutăm parohiile, mănăstirile, misiunile, comunităţile etc. publicând gratuit:

Ne puteţi contacta sau trimite:

• pe e-mail: contact@parohiigreco-catolice.ro
  • pe e-mail: grecocatolicbru@gmail.com
  • mesaj pe Facebook
  • prin Filemail.comWeTransfer.com sau orice alt serviciu de transfer fişiere (dacă materialele sunt mai mari de 25 MB)

Date personale:

• Conform Regulamentului (UE) 2016/679 aplicabil din 25 mai 2018, dacă doriţi ca datele dumneavoastră personale (nume, prenume, telefon, e-mail) să apară în mod public la pagina parohiei, misiunii, mănăstirii sau comunităţii în care activaţi, vă rugăm să ne trimiteţi acordul scris împreună cu datele de contact la adresa: grecocatolicbru@gmail.com sau contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom publica pe www.parohiigreco-catolice.ro în cel mai scurt timp.
  • Prin trimiterea anunţurilor, ştirilor, evenimentelor, informaţiilor, fotografiilor, materialelor video, ziarelor, revistelor, broşurilor, foilor parohiale etc. vă daţi consimţământul ca numele şi prenumele dumneavoastră (fără alte date personale) să apară în mod public pe site-urile pe care le publicăm gratuit (www.parohiigreco-catolice.ro, Facebook, Google, YouTubeIssuuScribd).
  • Pentru modificarea, completarea sau ştergerea datelor dumneavoastră personale (nume, prenume, telefon, e-mail), vă rugăm să ne trimiteţi un mesaj la adresa: grecocatolicbru@gmail.com sau contact@parohiigreco-catolice.ro şi le vom rezolva în cel mai scurt timp.

Alte site-uri unde puteţi adăuga anunţuri sau ştiri:

Vă mulţumim pentru vizită şi colaborare.

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.