Adăugarea, modificarea informaţiilor sau a imaginilor

Cum puteţi ajuta:

• Dacă doriţi adăugarea, modificarea, completarea, actualizarea, ştergerea unor date, linkuri (legături) sau imagini de pe acest site, vă rugăm să ne lăsaţi un comentariu la postarea respectivă (parohia, eparhia, mănăstirea etc.), să ne scrieţi pe una dintre adresele de e-mail contact@parohiigreco-catolice.ro sau grecocatolicbru@gmail.com.
  • Site-ul ”Parohii şi comunităţi greco-catolice” este construit pe bază de voluntariat şi accesarea acestuia se face absolut gratuit.

Resurse:

• Dacă ştiţi resurse (tipărite sau on-line) cu informaţii, istoric sau imagini despre biserici, capele, parohii, eparhii, mănăstiri greco-catolice, vă rugăm să ne scrieţi şi le vom publica pe site în măsura în care vom obţine acordul pentru acestea.

Sugestii:

• Orice sugestie cu privire la îmbunătăţirea site-ului este întotdeauna binevenită.

Vă mulţumim pentru vizită şi colaborare.

3 comentarii:

1. http://www.bru-austria.at/servicii-religioase.html

RăspundețiȘtergere
  2. Multumim mult pentru informatii. Actualizam parohiile cat de repede posibil.

RăspundețiȘtergere

Aţi găsit o greşeală pe acest site? Vă rugăm să ne anunţaţi şi o corectăm. Mulţumim.